HUL 1-7, 17 & 18 ER LUKKET.

DER MÅ SPILLES PÅ HUL 8 - 16.
TIDSBESTILLING GÆLDER FRA HUL 8.

×

Seniorklubbens turneringsudvalg

Karsten Bach
Formand
Turneringsleder
Tlf.: 9752 4076
Mob.: 40 18 63 59
E-mail: k.bach@webspeed.dk

Sinne Kristensen
Kasserer
Turneringsleder
Tlf.: 9752 3772
Mob.: 50 57 39 11
E-mail: sinne59@gmail.dk

Lars Holte Larsen
Turneringsleder
Mob.: 40 95 69 95
E-mail: holte1956@gmail.com

Søren Svare
Turneringsleder
Tlf.: 9752 6193
Mob.: 51 92 61 93
E-mail: g.svare@gmail.dk

Ole Lyholm
Turneringsleder/Arrangerer udflugter
Tlf.: 9752 7341
Mob.: 2169 5329
E-mail.: ole.lyholm@hotmail.com

Else Nybo Mortensen
Turneringsleder
Mob.: 51 89 36 98
E-mail: eknm@fibermail.dk

Anders M. Christensen
Turneringsleder og Administrator/medlem af Turneringsledelsen i Golf ved Limfjorden
Mob.: 22 62 05 68
E-mail: amc@fiberpost.dk

Jens Ole Dich
Turneringsleder
Mob.: 21 47 26 77
E-mail: dich@dadlnet.dk

Erling Clausen
Ansvarlig for samspil med Morsø og Harrevig, samt julefrokost.
Tlf.: 9752 5543
Mob.: 20 94 24 40
E-mail: HT2@mail.dk

Steen Krarup
Rejsearrangør og Tilmeldingsansvarlig for Golf ved Limfjorden
Mob.: 24 84 43 16
E-mail: steenkrarup@outlook.dk

Log ind på Golfbox

Skive golfklub
Hjælp til login
Skive Golfklub

Skive Golfklub

Dynamic-it leverandør af webshop

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies.
Du kan også acceptere cookies ved at klikke her