Seniorklubbens turneringsudvalg

Karsten Bach
Formand
Turneringsleder
Tlf.: 9752 4076
Mob.: 40 18 63 59
E-mail: k.bach@webspeed.dk

Sinne Kristensen
Kasserer
Turneringsleder
Tlf.: 9752 3772
Mob.: 50 57 39 11
E-mail: sinne59@gmail.com

Lars Holte Larsen
Turneringsleder
Mob.: 40 95 69 95
E-mail: holte1956@gmail.com

Søren Svare
Turneringsleder
Tlf.: 9752 6193
Mob.: 51 92 61 93
E-mail: g.svare@gmail.dk

Ole Lyholm
Turneringsleder/Arrangerer udflugter
Tlf.: 9752 7341
Mob.: 2169 5329
E-mail.: ole.lyholm@hotmail.com

Else Nybo Mortensen
Turneringsleder
Mob.: 51 89 36 98
E-mail: eknm@fibermail.dk

Anders M. Christensen
Turneringsleder og Administrator/medlem af Turneringsledelsen i Golf ved Limfjorden
Mob.: 22 62 05 68
E-mail: amc46@outlook.dk

Jens Ole Dich
Turneringsleder
Mob.: 21 47 26 77
E-mail: dich@dadlnet.dk

Erling Clausen
Ansvarlig for samspil med Morsø og Harrevig, samt julefrokost.
Tlf.: 9752 5543
Mob.: 20 94 24 40
E-mail: HT2@mail.dk

Steen Krarup
Rejsearrangør og Tilmeldingsansvarlig for Golf ved Limfjorden
Mob.: 24 84 43 16
E-mail: steenkrarup@outlook.dk

Log ind på Golfbox

Login til Skive golfklub
Hjælp til login
Hovedsponsor - Spar Nord

Skive Golfklub

Dynamic-it leverandør af webshop
cookie ikon

Vi bruger cookies, ved at du klikker dig videre til næste side, accepterer du hjemmesidens brug af cookies.
Du kan også acceptere cookies ved at klikke her